Hakkımızda

Olympeak Teknoloji Ltd. Şti. farklı alanlarda bilgi birikimine sahip kadrosu ile teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmet ve teknolojiyi sunmayı hedeflemektedir. OLYMPEAK iki farklı kelime gurubunun biraraya getirilmesiye güçlü yapısı kadar güçlü anlam ifade eden bir isim ortaya çıkmıştır. Olym kelimesi olimpiyatlardan gelmektedir. burada rekabeti ve sürekli çalışma temposu ifade edilmektedir. Peak kelimesi ise elektronik terimleri arasında geçen tepe noktası yani sinyalin ulaştığı zirveyi ifade etmektedir. Firmamız ise yenilikçi rekabetçi ve her zaman liderlik için çalışmaktadır.

Farkı sektörlerde faaliyet gösteren firmamız diğer çözüm ortaklarıyla birlikte müşterilerinin problemlerine en iyi ve hızlı çözümü sunmaktadır. Mühendislik konusunda sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeleri teknik ile birleştirerek sizlere ulaşmaktayız. İnsan Odaklı Çözümler ilkesinden yola çıkarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Güneş ve Rüzgar Enerji Elektrik Üretimi , Aydınlatma Ürünleri Tasarımı , Güvenlik Sistemleri , Network Sistemleri, Elektrik , Elektronik Bilgisayar Sistemleri ve Bilişim Sektöründe faaliyet göstermektedir.

Olympeak Teknoloji genç dinamik kadrosu ile işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmanın yanısıra satış sonrası teknik destek hizmeti ile sizlere hizmetini devam ettirmektedir. Şirket politikalarımız gereği ihtiyaçlarınızı analiz ederek bugün ve yarın için çözümler sunmaktayız. 

Olympeak